Сенбернар - догляд, дресирування, історія - відео

Георгій пише:

доброго часу доби всім дачникам. хочу поділитися своєю "маленької" радістю собака породи сенбернар з`явилася в нашому домі недавно. цуценяті всього 5 місяців. розповім з самого початку історію появи цього "монстра" у нашій родині. у дружини була хороша знайома -заводчіца собак. до моменту зустрічі з цією людиною ми вже були налаштовані на покупку собаки, не могли визначитися з породою, або ротвейлер або сенбернар. дружина обожнює сенбернарів, тому зустрівши цю чудову жінку відразу запитала про цуценят: у кого можна придбати. і, о диво, у цієї жінки виявилися новонароджені цуценята. в той же вечір ми поїхали дивитися наше чудо.подошлі до щенячим вольєру і першою підійшла наша красуня. на той момент їй було 3 тижні.

а на попі красувалося біла плямочка у формі сердечка. не замислюючись вирішили брати. потрібно було почекати тиждень, до місяця. цей тиждень був найскладнішим, хотілося забрати відразу. і ось пройшла цей тиждень, ми привезли її додому. Першої ночі ми не спали ... кожні дві години годували, гладили животик і т. д. Зараз це повноправний член сім`ї. любить нас до нестями. ревнує до кота, який вже був у нас до її появи. дружина виходить за двері собака починає скиглити, або я йду теж саме, вимагає уваги до себе постійно. це все так уміляет.і ось власне питання. скільки ж повинен важити щеня сенбернара в 5 місяців? наша дуууже важка. ваг на жаль немає, тому точну вагу сказати не можу, але коли підняв її на руках подумав, що кг 60! у ній є. заздалегідь вдячний за відповіді.

Планета собак. сенбернар

Поділися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!