Російський спанієль дресирування, догляд, утримання відео

evgesha344 пише:

Я хотіла б розповісти про добрих собаках породи Російський спанієль. Нам цю собаку подарували всі були раді такому подарунку, сказали, що кокер спанієль тобто буде маленька, а виросла велика. Як і покладено ми її прищепили і завели вет паспорт, тому що живемо в квартирі і собака домашня. Зараз їй вже три роки, сірий окрас були щенята вже два рази. Один раз вона нам принесла 4 щенят, а в другій цілих дев`ять і всі пов`язані на неї. Порода ця дуже красива і все розуміє. Так само любить дітей і грає з ними. Чи не кусається і любить сніг. Не знаю чому, але сніг обожнює взимку на прогулянці вся візництвом в снігу і не хоче йти додому. Так само любить природу і купатися на річці. Ну це інша історія. Загалом всім раджу Російського спаніеля, не пошкодуєте.

А тепер я розсаджені як доглядати за цими собаками. У три місяці потрібно відвезти на прийом до ветеринара, бажано що б у нього були хороші відгуки, тому що собака як маленька дитина і будь-яка хвороба може призвести до поганих наслідків. У три місяці нам зробили укол проти сказу і так само дали глистогонное, після цього дали рекомендації. В аптеці для тварин купили спеціальні таблетки для зубів у собак, кісточка на мою називається, я вже й не по мню, давати їх потрібно кожен день, що б собака гризла. Далі прийом о восьмій місяць, на рік і п`ять місяців, а далі через рік, на цих прийомах роблять уколи в лапи собаки від різних хвороб. Так само вдома раз на місяць потрібно купати собаку, що б не було запаху і бліх. Годувати не тільки кормом, але й звичайною їжею. Наша любить їсти моркву сиру і картоплю. Так само потрібно вичісувати від шерсті і просто її любити.

Як привчити собаку робити свої справи на вулиці. Маленьких собак потрібно виводити на вулицю 6 і більше разів в день, так як вони маленькі і не можуть терпіти так довго. Поступово цуценя потрібно привчати і говорити йому, що не можна ходити на килим і тикати носом не сильно, щеня все розуміє, після розмови обов`язково зводити на вулицю і сказати, що писати потрібно тут, а не вдома. Бажано вигулювати після того як собака по спить або поїсть. З кожним місяців потрібно привчати собаку до меншого вигулу тобто вигулювати не так часто і дійти до трьох вигулів в день, можна і до двох, вранці і ввечері. Так само хочу вас попередити, що всі цуценята будуть писати будинку до 8 місяців, звичайно якщо з ними не гуляти під час.

Російський спанієль добрий собака і тому можна заводити будинку по мимо собаки інших тварин або звірків. Наша собака любить кішок, тобто не кусає їх і не гарчить, як роблять це звичайні собаки. Але звичайно пограти з кішками вона не проти, але в тому то і справа що пограти, побігати, а ось коти не розуміють і починають дряпати її. У нас вдома живе тільки собака, але ось на дачі є кіт бабусин, думали не буде спокою в будинку, але все пройшло добре, звичайно перші дні вони гарчали але звикли один до одного навіть їли з однієї миски! Ось так так що моя собака зруйнувала весь міф про те що кіт і собака не можуть жити разом.
Поділися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!